festival v ulicích(13-14.7.2012)

22. července 2012 v 14:04 | jonáš71 |  fotky z koncertů
Letos jsem nebyl na Kolorsech.Nebudu se rozepisovat proč.Každopádně jsem toho později litoval ale což.O to víc jsem si užil několik kapel na festivalu v ulicích.Ušetřil jsem za lístek a hlavně jsem si v klidu fotil:-).Prvním koncertem byl absolutně akustický set mé oblíbené estonsko-ukrajinské kapely Svjata Vatra,na Masarykově náměstí...
...zde frontman Ruslan Trochynskyi,duje tak že se stará radnice kácí:-)...
...pak jsem se přesunul k Fukushimě na izraelskou kapelu Ensemble Yaman.Moc fajne,navíc elektricky!To už jsem si připadal jak na kolorsech akorát tam bylo mohem méně lidí:-)
...
...následovali další z mých milých táborští Please the Trees.Parádní bigbítek zde navíc podpořen seniorským sborem Elpida...
...
...další kapelou byli dánští Euzen.Marii Franz jsem před pár lety viděl na kolorsech s kapelou Valravn.Takže jsem byl zvědav jak bude znít Euzen.Očekávání se naplnilo:-)
...
....následovali afričtí Bassekou Kouyate.To byla taková ta klasická pidlikačka.Mne osobně příliš nezaujala.Dle programu hvězdy.
...
.
....mnohem víc se mě líbila islandská kapela Arstidír.Takový folk-pop.Sezpívané vícehlasy ,milé.
...
...tohle jsem viděl v pátek.Zůstali jsme ještě na Tomáše Kluse.Toho jsem ale nefotil.Kotel byl plný:-)v sobotu jsem stihl tři kapely.První byla mezinárodní formce Shtetl Superster-klezmer v rytmu ska.Dobrota!
...
....
...poté zahrála kapela Voila.Soubor kolem slovenské šansonierky Zdenky Trvalcové.Příjemné sklidnění před velkým finále.
....tím velkým finále pro mně byl koncert Svjaté Vatry.Elektricky,tudiž nahlas!
...
...
...sečteno a podtrženo.Skvělá akce!Za málo pěněz ,hodně muziky.Příští rok si ale radši koupím lístek na kolorsy.Přece jen festival v ulicích je pouze malou ochutnávkou.Skutečné hody začínají až za branou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama